0
Zoeken Winkelmand 0

HATSJIKIDEE! 44 moddervette acts voor het afzwaai-jaar van Festivaldirectrice Tante Rikie

gepubliceerd op 19 mei 2022

Tante Rikie: “Dat had je niet gedacht hè? Dat ik voor mijn afscheidseditie nog even met zo’n diverse lijst aan boekingen voor de dag kom. Acts die stuk voor stuk maar één ding gemeen hebben met elkaar: ik vind ze geweldig! Daarnaast is er weer lekker geen pijl op te trekken: van prachtigmooie alternatieve country (The Sadies) via de Belgisch kampioen goochelen (Stefan Paridaen) naar een podcast van mijn vriendin Gwen van Poorten en van alles daartussenin. Zo maak ik van de Zwarte Cross opnieuw de grootste grabbelton ter wereld met altijd prijs en voor ieder wat wils.”

We heten alle artiesten Welkom Thuus op #ZC22!

De Motorband, The Sadies (CA), DRUIPREK, Orgel Joke, Jason Ringenberg (US), Stefano Keizers, Ray Montreal, Russian Village Boys (RU), Brooks, Diederik Jekel, JANIK, Maddix, Johan Gielen, Ferry Zandvliet, DJ Danjah Ft. MC Noize, The Upsessions, Gwen van Poorten – #METZNALLENdepodcast, Smoorverliefd op Doe Maar, Kay Slice, ShamZon, Rano., Odin, sor, Vieze Vedi & Stefano van Stefano’s, Zeno, Nieuwe Notie presents: Tyr-ONE & Kwaboi, Steam Sister, Zeus, Encore, Micah Shemaiah (JAM), The Partyploppers, Muiters!, Aerobic Funk, Helligen Hendrik, Warboel, Beatcrooks presents: Happy Høken, The Allstarz, Metallica Undercoversessie, 90’s NOW, Op Sterk Water, Zer00’s Heroes, Livin’ Room, Marcel van Roosmalen, Mentalist Stefan Paridaen en Fanfare St. Leonardus.

Al eerder maakten we deze namen bekend:

Donnie XL, Mooi Wark, Navadem, Leif de Leeuw Band, Henning, Speedmobile, DJ Erik Docter, Jaap & Pim, Koray, The Wetnecks (US), Orquestra Salsabor, Jungle Moto, The Darkraver, Kunstbende, Kees van Hondt, Santrofi (GH), Prince Fatty & Horseman, Eastwave, Drumcomplex, Wouter van der Goes, DJ Voeselnek, Oversteekpolitie, Arnon Grunberg + Zanzara, The Porders, House of Rock, Team Rush Hour, Saint Ronil, The Bentleys &The Bendellas, Theatergroep Hydra – Tante Rikie De Musical, Suzan & Freek, Party Animals, Abacus Theater – Wastelanders, Träcksäck, Megatent DJ’s, The Leadbeaters, Jurassic Park, VURRO (ES), Pip Blom, Opblaasservice op de camping, DJ Badmuts, Dr. Lektroluv (BE), Moksi, Klubbheads vs. BoozyWoozy, Tape-Deck Boombox, Meta and The Cornerstones (SN), KATCHAFIRE (NZ), Starfish, De Platenbazen, Sindicato Sonico (MX/BO/CU/BE), Baskar, Seis en Salsa (DE), Yumm Yumm & Friends, Vreemde Praktijk/INB-Theater, Fresku, Dopebwoy, Dani Deaux, CHAMOS, Ton van Wenum, Baby Blue, WEEKEND WARRIORS, Compagnie Paris Benarès – De Heilige koeien, Snelle & De Lieve Jongens Band, DI-RECT, De Dijk, André Kuipers – Duurzaamheid, Pater Moeskroen, De Paloma’s, Drukwerk, ICP & De Waterlandse Harmonie, Rob Heron & The Tea Pad Orchestra (UK), Hilltop Howlers, Paracetamøl, Tankzilla, Zoutmus – Jungleprinter, Black Leather Jacket (BE), Kraak & Smaak (DJ set), Radical Redemption, Promo (90s tot 20s set), Tommy Tornado & The Clerks (DE/NL), Han Bennink, Donovan Kingjay & the Rootz Lions (UK/NL), Gelukszoekers, ACG Vianen, Mr. Weazley, Omar Ka Orchestra, Broken Brass, Actic – Urban Safari!, Idaly, Mara Wells, Die Verdammte Spielerei (BE), 15Feet6 – League and Legend (BE), Cor, Adje, Compagnie Los Putos Makinas – Tutti Frutti (FR), Chef’Special, Krezip, DeWolff, Boh Foi Toch, Snollebollekes, Joost, WC Experience, Project Wildeman, ABBA Fever, De Niemanders, The BellRays (US), Darlyn, Kamagurka & Herr Seele, Boogie Monster, The Switchbacks, Claw Boys Claw, Theatergroep Matrose, Dirty Fences (US), GEISHAS OF DOOM, SONS (BE), Erik Neimeijer, Iconic Brass, Mahout (IT), Mr. Ray Bass, Rootsriders – Tribute to Bob Marley,Magic Tom & Yuri, Rumbaristas (ES/BE/FR), De Tropen, Bernard Schols, Cafe De Cavaleras Live, Hef, Loira Lux, Kingsta, Rolling Beatmachine, Rechtbank Gelderland, The Green Monkeys, Kensington, Typhoon, The Kik, BÖKKERS, Mart Hoogkamer, The Dirty Daddies, Paul Elstak, André Manuel, Høken met de Heinoos, Dawn Brothers, Malford Milligan & The Southern Aces (US), Small Time Crooks, T-99, Sports Team (UK), Sloper (NL/BE/UK), Beachdog, Paceshifters, Mental Theo, DJ.I.M, Mia More, Tim Hox, René Karst, Marleen Hoftijzer, Rave van Fortuin SuperDeluxe, They Say Jump (UK), The Drop (UK), Bij Jos & Maria – Pikz Palace, Rootman J and the ZIONYOUTH Crew (BE), Roodriks, Pieter Post – De Schildpad, Maurino, HENGE (UK), Frans Miggelbrink, Degos & Re-Done, STUK, Jan Riesewijk & Tweeduuster, WeDamnz, Checkpoint Henry – Hendrik & Co, Dropkick Murphys (US), Danny Vera, De Jeugd van Tegenwoordig, Cocaïne Hippo, Thijs Boontjes Dans- en Showorkest, Tim Knol & The Blue Grass Boogiemen, Djeckman, Daredevils, Mell & Vintage Future, Man Man Man de Podcast, Het mobiele naaiatelier, YallahYallah Live (NL/SY/MA), Joost Oomen & Kruidkoek, Thijs Kemperink, Donkey Tonk, B.V. Natuur, Splinter, Bram Krikke feat. Stefan & Sean, Marco V, DJ Thera, Chris Deluxe, Kenny B, Glenny & Rude Cut Band – Tribute to Gregory Isaacs (SU/NL), Corné van Zeijl, Noah Chorny – Swaypole, Balkan Paradise Orchestra (ES), Hens Solo, The Hillbilly Moonshiners, Antoon, BZB, Blend Mishkin (GR), Dreadzone (GB), Snelle Tatta, Stiff Richards (AU), Temple Fang, Tabanka (CV), Hymn for Her (US), PRONK en Heqwerk.

Heb je vragen van huishoudelijke aard of over je tickets? Check dan eerst onze FAQ.

Welkom Thuus Zwarte Crossers! | 14 – 15 – 16 – 17 juli 2022.

Terug naar overzicht
andere nieuwsberichten
andere nieuwsberichten
andere nieuwsberichten
andere nieuwsberichten
andere nieuwsberichten
andere nieuwsberichten
andere nieuwsberichten
andere nieuwsberichten
andere nieuwsberichten
andere nieuwsberichten
andere nieuwsberichten