0
Zoeken Winkelmand 0

NIEUWE NAMEN! Met o.a. Donnie XL, Leif de Leeuw Band, Mooi Wark en hééél veel meer

gepubliceerd op 28 april 2022

Op deze dorstige dolle donderdag is het de hoogste tijd om weer nieuwe namen aan te kondigen, dus pak an! 29 stuks maar liefst. Onze festivaldirectrice heeft er met deze lijst aan namen weer voor gezorgd dat de heupjes lekker losgeschud kunnen worden en dat we weer met z’n allen kunnen meezingen, dansen, lachen, chillen, rocken, proosten en gruwelijk genieten.

Daarnaast hebben we ook nog iets speciaals voor jullie in petto:

De 70-koppige Theatergroep Hydra haalt alles uit de kast en brengt een eerbetoon aan de vrouw die ons allemaal samenbracht op de weilanden in Lichtenvoorde. Dames en heren, komt dat zien: Tante Rikie De Musicalllll!

En jullie zijn nog niet van ons af met de aankondigingen, want de komende weken slingeren we er nog meer om je oren.

Check de lijst met namen, klik door naar de bio’s en zet ondertussen onze Spotify-playlist maar vast aan om in de stemming te komen.

Donnie XL, Mooi Wark, Navadem, Leif de Leeuw Band, Henning, Speedmobile, DJ Erik Docter, Jaap & Pim, Koray, The Wetnecks (US), Orquestra Salsabor, Jungle Moto, The Darkraver, Kunstbende, Kees van Hondt, Santrofi (GH), Prince Fatty & Horseman, Eastwave, Drumcomplex, Wouter van der Goes, DJ Voeselnek, Oversteekpolitie, Arnon Grunberg + Zanzara, The Porders, House of Rock, Team Rush Hour, Saint Ronil, The Bentleys en Theatergroep Hydra – Tante Rikie De Musical.

Al eerder maakten we deze namen bekend:

Suzan & Freek, Party Animals, Abacus Theater – Wastelanders, Träcksäck, Megatent DJ’s, The Leadbeaters, Jurassic Park, VURRO (ES), Pip Blom, Opblaasservice op de camping, DJ Badmuts, Dr. Lektroluv (BE), Moksi, Klubbheads vs. BoozyWoozy, Tape-Deck Boombox, Meta and The Cornerstones (SN), KATCHAFIRE (NZ), Starfish, De Platenbazen, Sindicato Sonico (MX/BO/CU/BE), Baskar, Seis en Salsa (DE), Yumm Yumm & Friends, Vreemde Praktijk/INB-Theater, Fresku, Dopebwoy, Dani Deaux, CHAMOS, Ton van Wenum, Baby Blue, WEEKEND WARRIORS, Compagnie Paris Benarès – De Heilige koeien, Snelle & De Lieve Jongens Band, DI-RECT, De Dijk, André Kuipers – Duurzaamheid, Pater Moeskroen, De Paloma’s, Drukwerk, ICP & De Waterlandse Harmonie, Rob Heron & The Tea Pad Orchestra (UK), Hilltop Howlers, Legendary Shack Shakers (US), Paracetamøl, Tankzilla, Zoutmus – Jungleprinter, Black Leather Jacket (BE), Kraak & Smaak (DJ set), Radical Redemption, Promo (90s tot 20s set), Tommy Tornado & The Clerks (DE/NL), Han Bennink, Donovan Kingjay & the Rootz Lions (UK/NL), Gelukszoekers, ACG Vianen, Mr. Weazley, Omar Ka Orchestra, Broken Brass, Actic – Urban Safari!, Idaly, Mara Wells, Die Verdammte Spielerei (BE), 15Feet6 – League and Legend (BE), Cor, Adje, Compagnie Los Putos Makinas – Tutti Frutti (FR), Chef’Special, Krezip, DeWolff, Boh Foi Toch, Snollebollekes, Joost, WC Experience, Project Wildeman, ABBA Fever, De Niemanders, The BellRays (US), Darlyn, Kamagurka & Herr Seele, Boogie Monster, The Switchbacks, Claw Boys Claw, Theatergroep Matrose, Dirty Fences (US), GEISHAS OF DOOM, SONS (BE), Erik Neimeijer, Iconic Brass, Mahout (IT), Mr. Ray Bass, Rootsriders – Tribute to Bob Marley,Magic Tom & Yuri, Rumbaristas (ES/BE/FR), De Tropen, Bernard Schols, Cafe De Cavaleras Live, Hef, Loira Lux, Kingsta, Rolling Beatmachine, Rechtbank Gelderland, The Green Monkeys, Kensington, Typhoon, The Kik, BÖKKERS, Mart Hoogkamer, The Dirty Daddies, Paul Elstak, André Manuel, Høken met de Heinoos, Dawn Brothers, Malford Milligan & The Southern Aces (US), Small Time Crooks, T-99, Sports Team (UK), Sloper (NL/BE/UK), Beachdog, Paceshifters, Mental Theo, DJ.I.M, Mia More, Tim Hox, René Karst, Marleen Hoftijzer, Rave van Fortuin SuperDeluxe, They Say Jump (UK), The Drop (UK), Bij Jos & Maria – Pikz Palace, Rootman J and the ZIONYOUTH Crew (BE), Roodriks, Pieter Post – De Schildpad, Maurino, HENGE (UK), Frans Miggelbrink, Degos & Re-Done, STUK, Jan Riesewijk & Tweeduuster, WeDamnz, Checkpoint Henry – Hendrik & Co, Dropkick Murphys (US), Danny Vera, De Jeugd van Tegenwoordig, Cocaïne Hippo, Thijs Boontjes Dans- en Showorkest, Tim Knol & The Blue Grass Boogiemen, Djeckman, Daredevils, Mell & Vintage Future, Man Man Man de Podcast, Het mobiele naaiatelier, YallahYallah Live (NL/SY/MA), Joost Oomen & Kruidkoek, Thijs Kemperink, Donkey Tonk, B.V. Natuur, Splinter, Bram Krikke feat. Stefan & Sean, Marco V, DJ Thera, Chris Deluxe, Kenny B, Glenny & Rude Cut Band – Tribute to Gregory Isaacs (SU/NL), Corné van Zeijl, Noah Chorny – Swaypole, Balkan Paradise Orchestra (ES), Hens Solo, The Hillbilly Moonshiners, Antoon, BZB, Blend Mishkin (GR), Dreadzone (GB), Snelle Tatta, Stiff Richards (AU), Temple Fang, Tabanka (CV), Hymn for Her (US), PRONK en Heqwerk.

Heb je vragen van huishoudelijke aard of over je tickets? Check dan eerst onze FAQ.

Welkom Thuus Zwarte Crossers! | 14 – 15 – 16 – 17 juli 2022.

Terug naar overzicht
andere nieuwsberichten
andere nieuwsberichten
andere nieuwsberichten
andere nieuwsberichten
andere nieuwsberichten
andere nieuwsberichten
andere nieuwsberichten
andere nieuwsberichten
andere nieuwsberichten
andere nieuwsberichten
andere nieuwsberichten